Domki nad morzem z kominkiem z widokiem na Morze, Dźwirzyno Pelikan Resort

Domki wolny termin 31.08

PELIKAN RESORT DOMKI

Do państwa dyspozycji udostępniamy osiem komfortowych domów w formie apartamentów położonych na wydmach. Każdy dom posiada salon, kuchnię, komfortową łazienkę, panoramiczny kominek, dwie niezależne sypialnie na piętrze. Wszystkie apartamenty posiadają panoramiczne okna, z których można podziwiać widoki na morze i las.

Każdy dom  posiada  taras i balkon. Taras jest zlokalizowany na parterze w ogródku z kompletem mebli ogrodowych, balkoznajduje się na piętrze (6m2) i wyposażony jest w leżak . Poniżej 3 rodzaje apartamentów

 

Sea View Suite


Apartamenty, domy z widokiem na morze. Każdy dom wielkości 65m2 posiada na górze 2 niezależne sypialnie: jedna z tarasem 6m2, druga z oknem panoramicznym na morze. W sypialniach komfortowe łóżka.

Sypialnia domki sypialnia z widokiem na morze

.Sypialnia 1
z widokiem na morze i oknem panoramicznym wyposażona jest w 2 pojedyncze łóżka, szafę ubraniową, komodę i szafki nocne, designerskie lamy


Sypialnia 2
z tarasem i oknem panoramicznym wyposażona jest w łóżko małżeńskie, komodę i szafkę nocną,  lamy. na tarasie leżak.W  Salonie znajduje się rozkładany narożnik dla dwóch osób, TV LCD 32, Wieża Hi-Fi,   komoda, fotel, stolik kawowy, narożny kominek widoczny z każdego miejsca na parterze. W salonie duże panoramiczne okno  z wyjściem na taras 14m2 i do ogródka, na którym znajdują się meble ogrodowe: ława, 2 fotele i stół z drewna egzotycznego.


Aneks Kuchenny:
wyposażona  w lodówkę zabudowaną, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki i sztućce. W aneksie znajduje się stół i cztery krzesła.

W Łaziekach znajdują się oryginalne, kafle ścienne. W zależności od domu są to:  brązowalub  beżowe pisakowe płytki  Zależnie od Państwa wyboru, domek posiada albo pierwszy lub drugi standard wykończenia łazienki.  Każda łazienka posiada WC , umywalkę, duży brodzik z natryskiem jak również b.duże lustro.

 

Premium Suite

Apartamenty, domy położone w lesie  z widokiem na i las. Każdy dom wielkości 65m2 posiada na górze 2 niezależne sypialnie: jedna z tarasem z którego rozpościera się piękny widok na stary sosnowy las, . W sypialniach komfortowe łóżka hotelowe.

Sypialnia 1 z oknem panoramicznym wyposażona jest w 2 pojedyncze łóżka, szafę ubraniową, komodę i szafki nocne,  lamy.

Sypialnia 2 z blkonem i oknem panoramicznym z widokiem na las wyposażona jest w łóżko małżeńskie, komodę i szafkę nocną,  lamy, toaletka. na tarasie leżak.

 

W Salonie znajduje się rozkładany narożnik dla dwóch osób, TV LCD 32, Wieża Hi-Fi, komoda, fotel, stolik kawowy, narożny kominek widoczny z każdego miejsca na parterze. W salonie duże panoramiczne oknoz wyjściem na taras 14m2 i do ogródka,na którym znajdują się meble ogrodowe: ława, 2 fotele i stół z drewna egzotycznego.

Aneks Kuchenny:
wyposażona w lodówkę zabudowaną, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki i sztućce. W aneksie znajduje się  stół i cztery krzesła.
W Łaziekach
Każda łazienka posiada WC , umywalkę, duży brodzik z natryskiem jak również b.duże lustro, suszarka do włosów


 


FILM O PELIKAN RESORTPelikan Resort - dowiedz się więcej

 

Kontakt z nami

0 501.625.402

pelikan@pelikanresort.pl